Credit24

Tuntum laenuandja Eestis – Credit24

Credit24 on Eestis mitmete erinevate laenudega, mis toimivad krediidikonto põhimõttel. See tähendab, et antakse välja internetipõhine laenulimiit. Sealt saad igal hetkel oma pangakontole kanda vajamineva summa, et osta seda, mis Sinu jaoks on oluline.

Antud artiklis teeme juttu Credit24 pakutavast ilulaenust ja terviselaenust.

Credit24 ilu- ja terviselaen

Pakutav laen tuleb summas kuni 5000€. Laenu tagasi maksta on võimalik 3 kuu kuni 60 kuu jooksul. Suurimate eelistena saab välja tuua:

  • antud laenu võtmine ei nõua mingisugust tagatist;
  • laenuraha on kiiresti kättesaadav;
  • intresse ei tule tasuda enne, kui laenusummad on reaalselt kasutatud.

Meie tervis on meie kalleim vara ning sellesse tasub kindlasti investeerida. Tervise- ja ilulaen annab võimaluse hoolitseda oma tervise eest mistahes viisil, näiteks saab käia erinevate spetsialistide juures.

Silmakliinikutes pakutakse teenust, mis võimaldab prillikandjatel prillidest vabaneda. Nad viivad läbi laseroperatsioone, mis taastavad silma normaalse oleku, mistõttu ei ole pärast operatsioonil käimist enam vaja prille kanda. Selline teenus on aga üpris kulukas ning siis tulebki appi Credit24 laen.

Inimestele on äärmiselt oluline ka nende hammaste tervis. Hambaravi on aga suhteliselt kallis teenus. Ilusad ja terved hambad annavad inimesele enesekindluse ja hea enesetunde. Antud laen pakub inimesele valikuvõimalusi, kuidas oma hammaste eest hoolt kanda. Saab minna hambaarsti vastuvõtule esmaabi saamiseks või jätkata varasemalt pooleli jäänud protseduuridega. Igaüks on väärt kaunist naeratust ning enesekindlust.

Lisaks on võimalus Credit24 ilu- ja terviselaenu abil käia ilukirurgi juures. Väga tähtis on, et oleksime oma kehaga rahul ning tunneksime end selles hästi. Mõningatel juhtudel aga on nii, et oma kehaga rahul olla on raske ning selleks, et selleni jõuda, on tarvis ette võtta midagi suuremat ehk kasutada ilukirurgia võimalusi.

Ilu- ja terviselaenu antakse välja krediidikonto põhimõttel

Krediidikonto toimib sarnaselt krediitkaardiga. See tähendab, et laenu võttes võtad tegelikult endale võimaluse kasutada krediiti. Tuleb esitada taotlus ning seejärel avatakse Sulle krediidilimiidi võimalus. Krediidikontolt tuleb ise kanda omale parasjagu vajaminev summa oma pangakontole, et saaks seda reaalselt kasutada.

Krediidikonto annab võimaluse optimeerida laenule kuluvaid summasid. Seda seetõttu, et intressimaksed tuleb tasuda ainult nii suurelt summalt, kui oled päriselt ära kasutanud. Otsustades raha mitte kasutusele võtta ei ole ka mingeid lisakulutusi – lepingutasu ega kuutasu krediidikonto puhul ei rakendata.

Intressikuludelt saab veelgi säästa makstes laen tagasi võimalikult kiiresti. Credit24 ootab, et laen saaks tagasi makstud 60 kuu jooksul, aga seda tohib ilma lisatasuta teha ka varem.

Krediidikonto vaba limiiti saab kasutada mitmel erineval viisil. Limiidi kasutusele võtmiseks saab kasutada mobiilirakendust. Saab ka kasutada iseteeninduse võimalust ning kui need variandid ei sobi, siis saab ka helistada Credit24 klienditoele, kes vaba limiidi saab sinu kasutusse anda.

Kes saab võtta ilu- ja terviselaenu?

Laenu taotlemiseks peab olema isik vähemalt 18-aastane. Kui laenutaotluse juurde on vaja saata lisadokumente, siis seda saab teha kas elektrooniliselt Credit24 meiliaadressi peale või tavapostiga. Koopiad peavad olema PDF või Bdoc formaadis.

Et teenus oleks mugavam, saab taotlusi esitada 24 tundi päevas. Taotlusi vaadatakse läbi aga päevasel ajal: esmaspäevast reedeni kell 9-20 ning laupäeviti kell 10-18. Kui taotlus rahuldatakse, saab raha kätte esmaspäevast pühapäevani kell 8-22.

Juhul kui laenutaotlus lükatakse tagasi, võivad selle põhjusteks olla:

  • taotleja kehtiv maksehäire;
  • valed andmed, mis olid esitatud taotlusega;
  • puuduolevad andmed taotluses.

Kategooria:

Sildid: